Неділя, 19.05.2024, 08:18

01.04.2013, 20:23

Назва: Тест-контроль. Українська мова та література. 6 клас
Автор: Марченко А.С.
Видавництво: Харків: ФОП Співак В. Л.
Рік: 2011
Сторінок: 112
Формат|Якість: pdf
Розмір: 60 мб

Даний робочий зошит містить тестові завдання для поточного та тематичного оцінювання знань учнів з української мови та літератури. Неодмінною рисою зошита є наявність усіх самостійних і контрольних робіт, розроблених у тестовій формі. Пропоноване навчальне видання допоможе учителеві здійснити ефективний контроль над засвоєнням учнями навчального матеріалу, а учневі — зорієнтуватися у тестових завданнях та набути навичок швидкого та безпомилкового заповнення бланка відповідей. Крім того, зошит може використовуватися школярами для самостійної підготовки до роботи з тестовими завданнями, самоперевірки своїх знань та вмінь. Пропоновані тести розраховані на учнів загальноосвітніх навчальних закладів та вчителів української мови та літератури.

turbobit.net
Скачать с turbobit.net

Категорія: УКРАЇНСЬКА МОВА | Додав: prava | Теги: мова, Тести, підручник, посібник
Переглядів: 1126 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.