Неділя, 19.05.2024, 09:36

Каталог файлів

Українська мова у текстах. Робочий зошит. 6 клас. 1-й семестр
[ · Скачати дистанційно (61) ]26.03.2012, 20:34

У робочому зошиті вміщено тексти до кожного уроку з української мови у 6 класі (1-й семестр), які дадуть можливість організувати спільну діяльність вчителя та учнів з вивчення предмета за чотирма змістовими лініями — мовною (вивчення лексики, іменних частин мови), мовленнєвою (аудіювання, читання вголос і мовчки, говорін-ня та письмо монологічного і діалогічного характеру), соціокультурною (розширен-ня кругозору з українознавства, етики, історії мистецтва), діяльнісною (формування умінь аналізувати, порівнювати мовні та позамовні явища, наводити приклади, сис-тематизувати, робити висновки).
До текстів додано завдання, спрямовані на розвиток орфографічних, граматичних, стилістичних та комунікативних умінь учнів, їхніх творчих здібностей.

Автор: Николин М.М., Сеньків В.М., Сеньків Т.М.
Формат: pdf
Розмір: 21 мб

turbobit.net
Категорія: УКРАЇНСЬКА МОВА | Додав: agmin | Теги: 6 клас, 1 семестр, укр.мова
Переглядів: 773 | Завантажень: 452 | Рейтинг: 0.0/0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.